O nás

Red Rider & BG Centrum Liberec

Naše společnost Red Rider s.r.o. vznikla v roce 2013. Jsme firma působící v Liberci, kde máme své sídlo, kamennou prodejnu RED RIDER a specializovaný servis vozidel BG CENTRUM LIBEREC.

01: BG Centrum Liberec

Sídlo společnosti s kamennou prodejnou provozujeme na adrese České mládeže 410/26, Liberec 6. Provozujeme zde i e-shopy www.red-rider.cz a www.nejlevnejsi-aditiva.cz. Naše ceny zboží na kamenné prodejně jsou v naprosté shodě s našimi internetovými cenami, což dává naším zákazníkům jistotu, že u nás vždy pořídí zboží za ty nejvýhodnější ceny.

Naše obchodní portfólio se skládá z několika základních druhů zboží, přičemž mezi nejvýznamnější produkty patří velmi kvalitní a osvědčená aditiva, dále nabízíme motorové, převodové, hydraulické oleje, provozní kapaliny, průmyslové kapaliny, autodoplňky, autodíly, autokosmetiku, nářadí a mnoho dalšího.

Nejprodávanější značky aditiv: BG, VIF, LIQUI MOLY, Metabond, PRO-TEC, ATOMIUM.

Nejprodávanější značky olejů: PETRO-CANADA, RAVENOL, Shell, MOBIL, CASTROL, TOTAL, ELF, FANFARO, MANNOL, Carline, MOGUL, FUCHS, KROON OIL.

03: Kamenná prodejna v Liberci

Specialisté na produkty BG Products

Od roku 2018 se zabýváme také servisní činností, začínali jsme jako BG POINT - specializované středisko pro aplikaci produktů BG v oblasti dekarbonizace motoru - sání, vstřiků, DPF a olejového prostoru. S postupnou profesionalizací služeb jsme od léta 2020 zařazeni do sítě specializovaných BG servisů.

Od roku 2020 se aktivně zabýváme navíc oproti BG POINTU také dekarbonizací / čištěním automatických převodovek, chladících systému, servisem manuálních převodovek, rozvodovek, diferenciálů, HALDEX spojek apod.

V létě 2020 jsme spustili profesionální servis BG CENTRUM LIBEREC, který se nachází na adrese: Kateřinská 235, LIBEREC Pavlovice - Stráž nad Nisou (v areálu firmy LITES - prostory servisu VERITON).

V České republice je BG servis podobného formátu ještě v Praze, oba servisy si vzájemně sjednocují činnosti a vytváří tak novou profesionální úroveň servisů se stroji a s produkty amerického výrobce BG Products.

BG CENTRUM LIBEREC vám nabízí služby pro naftové a benzínové motory:

Aktivně pomáháme zákazníkům, kteří mají problémy na emisních kontrolách, pociťují úbytek výkonu, auta detekují problémy se složením směsi, s úbytkem množství plněného vzduchu do motoru. Navštěvují nás ale stále častěji i zákazníci, kteří nechtějí řešit tyto uvedené potíže, vše dělají z čistě preventivních důvodů, což jim šetří nemalé peníze a poskytuje jim to jistotu spolehlivého provozu vozidla.

V případě zájmu o naše služby, můžete provést online objednání v našem zákaznickém kalendáři, nebo nám napište na e-mail: servis@bgcentrumliberec.cz či zavolejte na mobilní telefon +420 730 888 009.

Jsme vám plně k dispozici ve dnech PO-PÁ od 11:00 do 20:00 hod.